דורי מטבחים | פרופיל חברה | מאמרים
 

צביעת בית

יש כאלה שחושבים כי צביעת בית הינו הליך פשוט אבל זה כלל לא כך. חשוב להכין באופן יסודי את כל הבית לצביעה, להזיז ולכסות את הרהיטים על מנת שלא ייגרם להם נזקים בלתי הפיכים.  יש למלא את הקירות במילוי איפה שיש סדקים ואז כשהכול מוכן, להתחיל  בשלבי צביעת הבית.  יש לפרק גם את המפסקים והשקעים השונים כך שהצביעה תהיה איכותית וללא סימני צבע מיותרים. אם אתם מעוניינים בצבעים מקצועיים לחדרי ילדים מעוצבים, חשוב כי יהיו המלצות עליהם. את הצבע, תוכלו לבחור יחד עם הצבעי, והוא ירכוש אותו במחיר מוזל עבורכם, כך שזה עוד יתרון וחיסכון של צביעת בית. יש לבחור בקפידה את הצבעים הרצויים לכם כאשר אתם צובעים את הבית.

חוקים לבחירת צבעי הבית

אם הבית שלכם הוא קטן, כדאי לבחור צבעים בהירים, ולהוסיף אביזרי נוי כמו מראות דקורטיביות שיגדילו בו את החלל. אם הבית הוא גדול מאוד, ניתן כבר לבחור צבעים יותר כהים. חשוב כי הצבעי יעבוד בצורה הכי נקייה, יפרוש ניילונים וקרטונים על מנת שהבית יישאר נקי מצבע. צבעי מקצועי, יעבוד נקי כל אורך הדרך, עד לסיום צביעת בית. יש לבחור חברת שיפוצים איכותית א מבעי מומחה שיש לו מוניטין, והוא אינו עושק במחיר. חשוב לקחת כמה הצעות מחיר עד שתמצאו את ההצעה שנראית לכם הכי הגיונית.  אם אתם מעוניינים לשלב  טפטים  יחד עם צבע, ניתן לעשות זאת והצבעי או בעל חברת השיפוצים, ישמח לתת לכם רעיונות בגלל ניסיונו הרב כצבעי או כשיפוצניק

הבית משנה צורה באמצעות צבע

אז , תראו מה שצבע יכול לעשות, ובהחלט הוא יכול לגרום לבית להיראות כחדש. גם הערך של כל ביצת או דירה עולה בכל פעולה שאנו מבצעים בו. מה שהכי בולט בשיפוץ של נכס זה הצבע. הנכס נראה רענן ומואר יותר. יש כאלה שייקחו כמה ימי חופש על מנת לצבוע את ביתם, אבל חבל על הבריאות שלכם, כאשר ישנם בעלי מקצוע,  הכול הופך להיות קל יותר. אם תבקשו לראות תיק עבודות של צבע, תוכלו לבקש זאת מהצבעי או השיפוצניק.