דורי מטבחים | פרופיל חברה | מאמרים
 

 דורי מטבחים - פרופיל חברה        
 
בחברת דורי מטבחים תכנון מטבחים הוא תהליך המתבצע על ידי מעצבת הפנים של החברה בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאמה לתקציב העומד לרשותו. כל תיכנון מטבח הוא אישי ומותאם ולכן כל מטבח הוא שונה – 'שיטת הבוטיק'. תיכנון מטבחים נכון הינו שילוב מדויק בין עיצוב ובחירת חומרים המשקפים את טעמו של הלקוח ובין תיכנון הנדסת אנוש והתאמה פונקציונאלית לגודל החלל, לצורתו וכמובן לאופי המשפחה.

בדורי מטבחים מאמינים שהמטבח הוא הלב של הבית – המרכז של המשפחה ולכן יש לשלב בתיכנון את החזון העיצובי לצד הפן הפונקציונאלי. בתיכנון מטבח תתייחס המעצבת לנקודות מפתח שיהפכו את השהייה במטבח לחוויה משפחתית שכולה הנאה.

השלב המקדים הינו הכרות והבנת חלל המטבח כחלק משילובו במראה הכללי של הבית : גודל, צורה, מטבח פתוח או מטבח סגור ומאפיינים נוספים כגון כיווני אוויר, חלונות , תאורה ועוד.

המעצבת תאסוף נתונים כגון: מספר נפשות, מי הן הדמויות הדומיננטיות במטבח, מיהו המבשל העיקרי (חשוב לצורך התאמת גובה השיש, שטחי עבודה והארונות), מהן הדרישות למשטחי עבודה ואחסון, האם המשפחה נוהגת להתכנס במטבח יחדיו ומהן הדרישות למיגון ולבטיחות הילדים בחלל זה.

בתום איסוף הנתונים תבצע המעצבת תכנית תלת מימד המהווה סיכום של כלל הנתונים, הצרכים והחלומות... בשלב זה, המעצבת של דורי מבטחים תציג בפניכם את מגוון האפשרויות והחידושים הטכנולוגיים בתחום עיצוב מטבחים, את שלל הצבעים, המרקמים, הטקסטורות והפרזולים וכל זאת בהתאמה לתקציב, לצרכים ולחזון. 

מטבח טוב הוא כמו אוכל. שניהם חלק הכרחי בחיינו ובעלי ערך שימושי רב. אך בדיוק כמו אוכל טוב – מטבח טוב משלב בערך השימושי שלו מראה שובה עין שרק מגביר את התיאבון...